Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Адаптер за славина 1/2
Беорол

Адаптер за славина 1/2" и 3/4"

Шифра на артикл: GASP34
Šifra proizvođača: FITINZI
  • Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1/2" и црево
  • Влез: Женски 3/4" или 1/2"
  • Излез: Машки "Quick connect"

 

0 МКД
47 МКД
47 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 46,60 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: 3,4cm x 3,4cm x 5,7cm
Материјали: ABS пластика
Боја: зелено-црна
Цел: Поврзување на влезот на славината 1/2" и 3/4" и излезот на цревото 1/2" или 3/4"
Опис: Адаптер за славина 1/2" и 3/4" изработен од висококвалитетен ABS материјал наменет за поврзување на славина од 1/2" или 3/4" со црево. Издржува статички притисок на вода до 7 бари.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Фитинзи
Бренд Беорол
Влез 3/4” или 1/2”
Занает Градинари, Хоби
Излез Машки “quick connect”
Материјал АБС

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со 9 режими на работа Со метална заштитена плоча за конт...
498 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За складирање на црева Се монтира на ѕид Материјал: ABS  
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на цревото при полевање на засадени површини Убодна Материј...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Фитинзи GSP1234
Намена: За поврзување две црева 1/2" и 3/4" Материјал: ABS ...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Автоматско запирање на протокот на во...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За прскање површини со прилагодлива јачина на млазот Материјал: ABS Излез: ...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на славина од 3/4" или 1" и црево Влез: Женски 3/4&q...
66 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Брзо поврзување на две градинарски црева или црева со брза спојка Материјал:...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување на црева со три машки конектори Материјал: ABS Влез/Излез: Ма...
72 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За поврзување две црева од 3/4" Материјал: ABS Влез/излез: 3/4&qu...
79 МКД
Заштеда 10%
88 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо поврзување на црева и адаптери Без запирање на протокот на вода во с...
66 МКД
Адаптер за славина 1/2
Адаптер за славина 1/2" и 3/4"
Фитинзи
47
Izaberi količinu
2
1