Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Четки за декоративни работи 100x9
Беорол

Четки за декоративни работи 100x9

Шифра на артикл: DRB100
Šifra proizvođača: CETKE_FAR
0 МКД
370 МКД
370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 370,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Произведена е од Bistle Mix Plus влакно со должина 64mm со дрвена рачка.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Четки за бојадисување
Бренд Беорол
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
60 МКД
Заштеда 30%
85 МКД
Sačuvano u omiljne
39 МКД
Заштеда 30%
55 МКД
Sačuvano u omiljne
32 МКД
Заштеда 30%
45 МКД
Четки за декоративни работи 100x9
Четки за декоративни работи 100x9
Четки за бојадисување
370
Izaberi količinu
2
1