Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Duct трака 48мм x 50м
Беорол

Duct трака 48мм x 50м

Шифра на артикл: TT50
Barkod: 8606017655541
Šifra proizvođača: AL_DUC_TEF
  • Намена: За топлинска и хидроизолација, пакување на тешки пакувања, поправки и украси
  • Материјал: Полиетилен засилен со платно
  • Димензија: 48мм х 50м
  • Вид на лепак: Топол восок
  • Трислојна

 

0 МКД
360 МКД
360 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 1.079,97 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Примена кај термо и хидроизолација, пакување на тешки пакети, репарација и декорација. Лепак: Hot Melt (Топол восок). Траката е армирана поради поголема издржливост. Голема моќ на лепење. Боја: сива. Ширина: 50mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Alu, duct и тефлон траки
Боја Сива
Бренд Беорол
Вид на лепак Топол восок
Димензија 48mm x 50m
Занает Водоинсталатери, Изолатори, Монтери
Материјал Полиетилен армиран со платно
Намена Погодна за разни видови на површини
Перформанси 2 Трослојни
Тип Креп трака Indoor Standard

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За преврзување на споеви во градежништвото Материјал: Постојат две паралелни...
1.050 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Се применува за термоизолација и декорација Материјал: Алуминиум Димен...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Се применува за термоизолација и декорација Материјал: Алуминиум Димен...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За топлинска и хидроизолација, пакување на тешки пакувања, поправки и украси ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За водоводни работи Димензија: 10м x 12мм Дебелина: 0,075 mm  
20 МКД
Duct трака 48мм x 50м
Duct трака 48мм x 50м
Alu, duct и тефлон траки
360
Izaberi količinu
2
1