Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Вреќа за лисја 85 Лит
Беорол

Вреќа за лисја 85 Лит

Шифра на артикл: DL85
Barkod: 8606017651789
Šifra proizvođača: VRECE
  • Намена: за отстранување лисја, трева, хартија, ситни гранки и сл
  • Инпрегниран е со челична жица, едноставно склопување
  • Материјал: Полиестер
  • Димензии: 45 x 50 cm
  • Волумен: 85 lit

 

0 МКД
350 МКД
245 МКД
Заштеда: 105 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 245,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Идеален е за отстранување лисја, трева, хартија, ситни гранки и сл. Инпрегниран е со челична жица која е конструирана така што може да се склопи, што ја прави идеална за собирање зошто откако ќе се склопи има исклучително мали димензии.

***

Дали и на вас секоја есен ви се собираат лисја по дворот, стазата или градината? За да ја олесните оваа сезонски задолжителна работа и да заштедите време, ви ја претставуваме Вреќата за лисја со волумен од 85 литри.

Голем волумен: Со капацитет од 85 литри, нашата вреќа е доволно просторна за собирање на изобилни лисја, трева, гранки и друг отпад од градината.

Практичен и лесен за користење: Вреќата за лисја е опремена со практични дршки за носење и цврсто дно кое го олеснува исфрлањето. Просто соберете ги лисјата, подигнете ја вреќата и однесете ја на соодветното место.

Временски отпорен материјал: Нашата вреќа е изработена од висококвалитетен полиестер кој е отпорен на временски услови, па можете да го користите токму во текот на целата сезона.

Еколошки пријател: Помогнете во одржувањето на животната средина со користење на оваа вреќа за собирање на отпадот, наместо пластични кеси.

Употреблива за целото семејство: Вреќата за лисја е идеална за градинарите од сите возрасти, од најмладите до најстарите членови на семејството.

Олеснете си го чистењето на дворот или градината во есен со нашата Вреќа за лисја. Нека овој производ стане вашиот верен сојузник во одржувањето на вашата околина чиста и подредена.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Вреќи
Бренд Беорол
Димензија 45 x 50cm
Занает Градинари, Хоби
Зафатнина 85lit
Материјал Полиестер PE

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Вреќи PPVR65
За отстранување и складирање на песок, жито и шут Материјал: Полипропилен Димензии:...
30 МКД
Sačuvano u omiljne
Вреќи DL85E
Намена: за отстранување лисја, трева, хартија, ситни гранки и сл Инпрегниран е со че...
350 МКД
Заштеда 30%
500 МКД
Вреќа за лисја 85 Лит
Вреќа за лисја 85 Лит
Вреќи
245
Izaberi količinu
2
1