Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Вести
06.06.2022.

Акција - машина за сечење плочки + подарок

Со купување на артиклите:

 

На подарок се добива:

 


 

Со купување на некој од следниве артикли:

 

На подарок се добива:

 


За повреќе информации и нарачка, јавете се на 078289722 и 026159890.

 

 

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.800 МКД
Trenutno nema komentara