Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Вести
15.10.2019.

Нож за секач за гипс плочи под агол

 

НОЖ ЗА СЕКАЧ НА ГИПС ПЛОЧИ ПОД АГОЛ

Не кршливи трапезни и квадратни сечила за секач за гипс. Се наоѓаат во пакување кое гарантира лесно користење и безбедност за мајсторите. Одговара на секач за гипс под агол - SGU.

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
154 МКД
220 МКД

Остави коментар

Trenutno nema komentara