Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шпахтла нерѓосувачка  flex  30mm
Беорол

Шпахтла нерѓосувачка flex 30mm

Шифра на артикл: SRF30
Šifra proizvođača: SPAHT_INOX
  • Намена: За најпрецизни гипсерски работи и нанесување на декоративни материјали
  • Материјал: Дрво / нерѓосувачки челик
  • Исклучително еластично
  • Отпорна на хемиски влијанија
  • Димензии: 30мм

 

0 МКД
140 МКД
140 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
3
6
9
12
15
18
21
24
27
30
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 420,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Полирани челик, се користи за најпрецизни гипсерски работи и нанесување на декоративни материјали. Исклучиво еластична. Отпорна на хемиски влијанија.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Шпахтли inox
Бренд Беорол
Димензија 30mm
Занает Гипсари, Изолатори, Керамичари, Лакери, Молери и фарбари, Столари, Фасадери
Материјал Нерѓосувачки челик

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За фасадни работи Материјал: Нерѓосувачки челик Димензии: 40цм ...
630 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фасадни работи Материјал: Нерѓосувачки челик Димензии: 60цм ...
920 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За најпрецизни гипсерски работи и нанесување на декоративни материјали Матер...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За најпрецизни гипсерски работи и нанесување на декоративни материјали Матер...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За најпрецизни гипсерски работи и нанесување на декоративни материјали Матер...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За најпрецизни гипсерски работи и нанесување на декоративни материјали Матер...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За најфини гипсени работи и примена на декоративни материјали Материјал: ABS...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За најфини гипсени работи и примена на декоративни материјали Материјал: ABS...
234 МКД
Заштеда 10%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За најфини гипсени работи и примена на декоративни материјали Материјал: ABS...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За најфини гипсени работи и примена на декоративни материјали Материјал: ABS...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За најфини гипсени работи и примена на декоративни материјали Материјал: ABS...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За најфини гипсени работи и примена на декоративни материјали Материјал: ABS...
170 МКД
Шпахтла нерѓосувачка  flex  30mm
Шпахтла нерѓосувачка flex 30mm
Шпахтли inox
140
Izaberi količinu
2
1