Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шпахтла нерѓосувачка со гумена рачка 1.5
Беорол

Шпахтла нерѓосувачка со гумена рачка 1.5"

Шифра на артикл: SRGD15
Šifra proizvođača: SPAHT_INOX
0 МКД
170 МКД
170 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 510,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Ротсфрај со извонредна елестичност. Ергономска ABS дршка обложена со гума, овозможува удобно работење, лесно се мие и одржува. Наменета е за професионалци

Карактеристика Вредност
Kатегорија Шпахтли inox
Бренд Беорол
Димензија 1,5”
Занает Гипсари, Електричари, Изолатори, Керамичари, Лакери, Молери и фарбари, Столари, Фасадери
Материјал Rostfraj
Trenutno nema komentara

Слични производи

Шпахтла нерѓосувачка со гумена рачка 1.5
Шпахтла нерѓосувачка со гумена рачка 1.5"
Шпахтли inox
170
Izaberi količinu
2
1