Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Поден партвиш 30см - микс од коњска опашка и пп
Беорол

Поден партвиш 30см - микс од коњска опашка и пп

Шифра на артикл: PPD30
Šifra proizvođača: PARTVISI
  • Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии
  • Тип: Подни
  • Тип на длака: Микс од коњска опашка и полипропилен
  • Димензии: 30цм
  • Со навој ø21мм

 

0 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 490,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Изработен од буково дрво и микс од коњска опашка и полипропиленска длака. Димензија на партвишот е 30 x 5 cm а должина на длаката е 40mm. Наменета е за рачно чистење на површината и отстранување на ситни нечистотии. Поради својот состав идеална е за отстранување на прашина од ѕидови после шмирглање и како припрема за кречење. На себе поседува пластично прифаќање кое одговара на рачка со навој од 21mm, компатибилен со дрвена рачка со навој - DDSN.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Партвиш
Боја Црна
Бренд Беорол
Димензија 30cm
Занает Хоби
Намена Партвиш четка наменета за рачно чистење на површини и отстранување на најситни нечистотии
Тип Подни
Тип на длака 100% Полипропилен

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за чистење на тешки нечистотии на груби површини Идеална за гаражи, груби по...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип: Подни ...
1.260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип на длака...
414 МКД
Заштеда 10%
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип: Подни ...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на битумен Тип на длака: Фибрис мексиканска трева Дименз...
640 МКД
Поден партвиш 30см - микс од коњска опашка и пп
Поден партвиш 30см - микс од коњска опашка и пп
Партвиш
490
Izaberi količinu
2
1