Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Четка за битумен
Беорол

Четка за битумен

Шифра на артикл: BC
Barkod: 8606103238214
Šifra proizvođača: PARTVISI
  • Намена: За нанесување на битумен
  • Тип на длака: Фибрис мексиканска трева
  • Димензии: 270 х 70мм

 

0 МКД
640 МКД
640 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 640,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Четка за битумен изработена од Fibris мексичка трева, отпорна на високи температури.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Партвиш
Бренд Беорол
Димензија 240mm
Занает Изолатори
Намена Нанесување на битумен
Тип Битумен
Тип на длака Fibris мексиканска трева

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за чистење на тешки нечистотии на груби површини Идеална за гаражи, груби по...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип: Подни ...
1.260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип на длака...
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип: Подни ...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип: Подни ...
441 МКД
Заштеда 10%
490 МКД
Четка за битумен
Четка за битумен
Партвиш
640
Izaberi količinu
2
1