Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шпахтла фасадна soft рачка 40цм
Беорол

Шпахтла фасадна soft рачка 40цм

Шифра на артикл: SFS40
Šifra proizvođača: SPAHT_INOX
0 МКД
630 МКД
630 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 630,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Се користи за изработка на фасади. За хемиска отпорност и продолжен век на траење изработена е од ростфрај со гумирана СОФТ рачка.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати шпахтли
Бренд Беорол
Димензија 40cm
Занает Гипсари, Изолатори, Фасадери
Материјал Rostfraj
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
45 МКД
Заштеда 10%
50 МКД
Шпахтла фасадна soft рачка 40цм
Шпахтла фасадна soft рачка 40цм
Останати шпахтли
630
Izaberi količinu
2
1