Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Креп трака за заштита на врата и прозори 24мм x 33м, 80ᵒC
Беорол

Креп трака за заштита на врата и прозори 24мм x 33м, 80ᵒC

Шифра на артикл: DK24
Šifra proizvođača: DK_TRAKE
0 МКД
70 МКД
70 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
12
24
36
48
60
72
84
96
108
120
132
144
156
168
180
192
204
216
228
240
252
264
276
288
300
312
324
336
348
360
372
384
396
408
420
432
444
456
468
480
492
504
516
528
540
552
564
576
588
600
612
624
636
648
660
672
684
696
708
720
732
744
756
768
780
792
804
816
828
840
852
864
876
888
900
912
924
936
948
960
972
984
996
1008
1020
1032
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 840,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Намена: заштита на врата и прозорци при бојадисување.

  • Вид на лепак: Solvent (природен каучук) во вкупна дебелина: 130µm.
  • Не остава траги од лепак.
  • Олеснето кинење на траки.
  • Отпорна на висока температура (80С).
  • Еластичност на хартијата обезбедува покривање на непристапни делови од столарија.
  • Стандардно ниво на моќ на лепакот.
  • Препорачана саатнина за симнување е 48h.
  • Боја: Плава.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Креп траки за заштита на прозорци и врати
Боја Сина
Бренд Беорол
Вид на лепак Природен каучук
Димензија 24mm x 33m
Занает Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари
Материјал Крепувана хартија
Намена Заштита на врата и прозорци
Отпорност на температура 80ᵒC
Перформанси 1 Не сотава траги од лепак
Перформанси 3 ECO
Препорачана саатнина за симнување на траки 48х
Тип Креп трака Door&Window
Употреба Внатрешна употреба
Trenutno nema komentara

Слични производи

Креп трака за заштита на врата и прозори 24мм x 33м, 80ᵒC
Креп трака за заштита на врата и прозори 24мм x 33м, 80ᵒC
Креп траки за заштита на прозорци и врати
70
Izaberi količinu
2
1