Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Креп трака Perfect line 18мм x 33м, 80ᵒC
Беорол

Креп трака Perfect line 18мм x 33м, 80ᵒC

Шифра на артикл: PLK18
Šifra proizvođača: PLK TRAKE
0 МКД
55 МКД
55 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
16
32
48
64
80
96
112
128
144
160
176
192
208
224
240
256
272
288
304
320
336
352
368
384
400
416
432
448
464
480
496
512
528
544
560
576
592
608
624
640
656
672
688
704
720
736
752
768
784
800
816
832
848
864
880
896
912
928
944
960
976
992
1008
1024
1040
1056
1072
1088
1104
1120
1136
1152
1168
1184
1200
1216
1232
1248
1264
1280
1296
1312
1328
1344
1360
1376
1392
1408
1424
1440
1456
1472
1488
1504
1520
1536
1552
1568
1584
1600
1616
1632
1648
1664
1680
1696
1712
1728
1744
1760
1776
1792
1808
1824
1840
1856
1872
1888
1904
1920
1936
1952
1968
1984
2000
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 16 kapsula po ceni od 880,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

За прецизно бојадисување на површини, декоративни работи, заштита на гипскертон плочи.

  • Вид на лепак: Solvent (природен каучук) во вкупна дебелина: 120µm.
  • Не остава траги од лепак.
  • Одлична е за декоративни техники, а посебно за комбинирање на неколку техники.
  • Олеснето кинење на траките.
  • Еластичната хартија и дава на траката можност да се употребува и на заоблени површини при декоративни работи.
  • Отпорна на висока температура (80С).
  • Стандардно ниво на моќ на лепакот.
  • Препорачана саатнина за симнување 48h.
  • Боја: Зелена
Карактеристика Вредност
Kатегорија Креп трака perfect line
Боја Зелена
Бренд Беорол
Вид на лепак Природен каучук
Димензија 18mm x 33m
Занает Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари
Материјал Крепувана хартија
Намена Бојадисување на прецизни линии
Отпорност на температура 80ᵒC
Перформанси 1 Не сотава траги од лепак
Перформанси 3 ECO
Препорачана саатнина за симнување на траки 48х
Тип Креп трака Perfect Line
Употреба Внатрешна употреба
Trenutno nema komentara