Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Спреј за покривање на флеки и Спреј цинк 98%
Подарок за секое купување
МАШИНА ЗА СЕЧЕЊЕ НА ПЛОЧКИ
Опрема за керамичари
Ренде за гипс

АКЦИЈА

Sačuvano u omiljne
1.467 МКД
Заштеда 10%
1.630 МКД
Sačuvano u omiljne
684 МКД
Заштеда 10%
760 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
47

ПРЕПОРАЧУВАМЕ

OUTLET

Sačuvano u omiljne
791 МКД
Заштеда 30%
1.130 МКД
Sačuvano u omiljne
406 МКД
Заштеда 30%
580 МКД