Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Градинарско црево 1/2
Беорол

Градинарско црево 1/2" транспарентно 50м

Шифра на артикл: GBC12T50
Šifra proizvođača: CREVA
0 МКД
2.220 МКД
2.220 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.220,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Изработено од non toxic pvc. Работниот притисок е максимум 2 бара, димензии 1/2”, должина: 50м, достапно во плава боја.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Градинарски црева
Боја Транспарентна
Бренд Беорол
Димензија ø1/2” x 50m
Занает Градинари, Хоби
Намена Црево за градина
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
840 МКД
Заштеда 30%
1.200 МКД
Sačuvano u omiljne
1.791 МКД
Заштеда 10%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
1.800 МКД
Заштеда 10%
2.000 МКД
Градинарско црево 1/2
Градинарско црево 1/2" транспарентно 50м
Градинарски црева
2.220
Izaberi količinu
2
1