Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Градинарско црево транспарентно 1
Беорол

Градинарско црево транспарентно 1" 50м

Шифра на артикл: GBC1T50
Barkod: 8606017653752
Šifra proizvođača: CREVA
  • За употреба во градинарството за наводнување и одводнување
  • Работен притисок до 2 бари
  • Цревото е направено од нетоксичен PVC
  • Боја: Транспарентна
  • Димензии: ø1" x 50m
0 МКД
4.800 МКД
4.800 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 4.800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Градинарско црево 1" транспарентно 50m, изработено од нетоксичен pvc. Работен притисок 2 бари, дијаметар 1”, должина 50 m. Исклучително флексибилно црево, наменето за употреба во градинарство за наводнување и одводнување. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Градинарски црева
Боја Транспарентна
Бренд Беорол
Димензија ø1” x 50m
Занает Градинари, Хоби
Намена Црево за градина

Слични производи

Sačuvano u omiljne
4-слојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска мрежа за зајакнување Напра...
2.600 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработено од пластифициран PVC во 6 слоја со двојно извиткана полиестерска...
2.800 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба во градинарството за наводнување и одводнување Работен притисок до 2&nbs...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба во градинарството за наводнување и одводнување Работен притисок до 3 бар...
1.870 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба во градинарството за наводнување и одводнување Работен притисок до 2&nbs...
3.244 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работе...
1.620 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработен од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Ра...
3.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработен од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работен...
3.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработен од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Ра...
2.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работе...
1.950 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работе...
1.380 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работе...
1.000 МКД
Градинарско црево транспарентно 1
Градинарско црево транспарентно 1" 50м
Градинарски црева
4.800
Izaberi količinu
2
1