Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Градинарско црево 1/2
Беорол

Градинарско црево 1/2" плаво 50м

Шифра на артикл: GBC12P50
Šifra proizvođača: CREVA
0 МКД
1.870 МКД
1.870 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Изработено од non toxic pvc. Работниот притисок е максимум 3 бари, димензии 1/2”, должина: 50м, достапно во плава боја.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Градинарски црева
Боја Сина
Бренд Беорол
Димензија ø1/2” x 50m
Занает Градинари, Хоби
Намена Црево за градина
Trenutno nema komentara

Слични производи

Градинарско црево 1/2
Градинарско црево 1/2" плаво 50м
Градинарски црева
1.870
Izaberi količinu
2
1