Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Epoxy 230mm x 20mm, со рачка
Беорол

Ваљак Epoxy 230mm x 20mm, со рачка

Шифра на артикл: VE23020
Barkod: 8606017659044
Šifra proizvođača: VALJCI_SPR
  • Намена: За израмнување на епоксидни премази и самолиени подови
  • Со третирање на подлогата со овој валјак, вишокот воздух се исфрла од материјалот
  • Можноста за негово поставување на телескопска прачка
  • Димензии: 23цм
  • Висина на иглата: 20мм

 

0 МКД
550 МКД
550 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 550,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Специјален ваљак за епоксидни премази и самолепливи подови. Метална рачка со пластична дршка со место за телескопски држач.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за специјални премази
Бренд Беорол
Димензија 230mm
Занает Ѕидари, Керамичари, Паркетари
Материјал Полиетилен
Намена Специјален ваљак за епоксидни премази и самоналивни подови
Тип Epoxy

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија, должи...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија Должи...
100 МКД
Ваљак Epoxy 230mm x 20mm, со рачка
Ваљак Epoxy 230mm x 20mm, со рачка
Ваљаци за специјални премази
550
Izaberi količinu
2
1