Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Спреј антик сива Grigio Forgia
Беорол

Спреј антик сива Grigio Forgia

Шифра на артикл: SAN03
Šifra proizvođača: ANTIK_DEKO
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Многу густа акрилна боја во спреј идеална за предмети од железо како нови така и делумно оштетени од атмосферски влијанија. Посебната отпорност на корозија овозможува долготрајна заштита. Ова ја прави идеална за употреба за огради и капии, елементи на кровови, цевки, скали, олуци и врати. Може да се користи за поправки и одржување во индустријата поради својата отпорност од корозија. Карактеристики:одлично покрива, штити од корозија, висока отпорност и долготрајност, брзо се суши. Боца од 400мл покрива површина од 1,5-2м2. Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20 минути, а целосно се суши во рок од 24 часа. Отпорен на температура од 100-130°C.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Антик и деко спрееви
Боја Сива
Бренд Беорол
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Намена Акрилна боја за декорација и заштита на метални површини и предмети
Отпорност на температура 100 - 130ᵒC
Тип Antik
Trenutno nema komentara

Слични производи

Спреј антик сива Grigio Forgia
Спреј антик сива Grigio Forgia
Антик и деко спрееви
400
Izaberi količinu
2
1