Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Спреј антик старо железо Ferro Antico
Беорол

Спреј антик старо железо Ferro Antico

Шифра на артикл: SAN01
Barkod: 8606017650188
Šifra proizvođača: ANTIK_DEKO
  • За надворешна и внатрешна употреба
  • Одлична долгорочна заштита од корозија
  • Зафаќа површина од 1,5 - 2 m²
  • Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20 минути, целосно сушење во рок од 24 h
  • Отпорен е на температури од 100-130°C

 

0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Многу густа акрилна боја во спреј идеална за предмети од железо како нови така и делумно оштетени од атмосферски влијанија. Посебната отпорност на корозија овозможува долготрајна заштита. Ова ја прави идеална за употреба за огради и капии, елементи на кровови, цевки, скали, олуци и врати. Може да се користи за поправки и одржување во индустријата поради својата отпорност од корозија. Карактеристики:одлично покрива, штити од корозија, висока отпорност и долготрајност, брзо се суши. Боца од 400ml покрива површина од 1,5-2m². Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20 минути, а целосно се суши во рок од 24 часа. Отпорен на температура од 100-130°C. Боја: железо

Карактеристика Вредност
Kатегорија Антик и деко спрееви
Боја Железо
Бренд Беорол
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Намена Акрилна боја за декорација и заштита на метални површини и предмети
Отпорност на температура 100 - 130ᵒC
Тип Antik

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Одлична долгорочна заштита од корозија Зафаќа по...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
За внатрешна употреба За украсување на разни украсни предмети, рамки за слики и орна...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
За внатрешна употреба За украсување на разни украсни предмети, рамки за слики и орна...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
За внатрешна употреба За украсување на разни украсни предмети, рамки за слики и орна...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
За внатрешна употреба За украсување на разни украсни предмети, рамки за слики и орна...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
За внатрешна употреба За украсување на разни украсни предмети, рамки за слики и орна...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Одлична долгорочна заштита од корозија Зафаќа по...
360 МКД
Заштеда 10%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Одлична долгорочна заштита од корозија Зафаќа по...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Одлична долгорочна заштита од корозија Зафаќа по...
400 МКД
Спреј антик старо железо Ferro Antico
Спреј антик старо железо Ferro Antico
Антик и деко спрееви
400
Izaberi količinu
2
1