Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Вреќа за лисја 85 Лит Екстра
Беорол

Вреќа за лисја 85 Лит Екстра

Шифра на артикл: DL85E
Barkod: 8606017651772
Šifra proizvođača: VRECE
  • Намена: за отстранување лисја, трева, хартија, ситни гранки и сл
  • Инпрегниран е со челична жица, лесно склопување
  • Материјал: Oxfort текстил
  • Димензии: 45 x 50 cm
  • Волумен: 85 lit

 

0 МКД
500 МКД
350 МКД
Заштеда: 150 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 350,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Вреќа за лисја 85L Extra, идеална е за отстранување лисја, трева, хартија, ситни гранки и сл. Инпрегнирана е со челична жица која е конструирана така што може да се склопи, што ја прави идеална за собирање , зошто откако ќе се склопи има исклучително мали димензии. Направена е од исклучително квалитетен текстил кој овозможува долготрајност и можност за чување на груби предмети како на пример гранки од ружа или други растенија кои имаат трња.

***

Дали и на вас секоја есен ви се собираат лисја по дворот, стазата или градината? За да ја олесните оваа сезонски задолжителна работа и да заштедите време, ви ја претставуваме Вреќата за лисја со волумен од 85 литри.

Голем волумен: Со капацитет од 85 литри, нашата вреќа е доволно просторна за собирање на изобилни лисја, трева, гранки и друг отпад од градината.

Практична и лесна за користење: Вреќата за лисја е опремена со практични дршки за носење и цврсто дно кое го олеснува исфрлањето. Просто соберете ги лисјата, подигнете ја вреќата и однесете ја на соодветното место.

Временски отпорен материјал: Нашата вреќа е изработена од висококвалитетен Oxfort текстил кој е отпорен на временски услови, па можете да го користите токму во текот на целата сезона.

Еколошки пријател: Помогнете во одржувањето на животната средина со користење на оваа вреќа за собирање на отпадот, наместо пластични кеси.

Употреблива за целото семејство: Вреќата за лисја е идеална за градинарите од сите возрасти, од најмладите до најстарите членови на семејството.

Олеснете си го чистењето на дворот или градината во есен со нашата Вреќа за лисја. Нека овој производ стане вашиот верен сојузник во одржувањето на вашата околина чиста и подредена.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Вреќи
Бренд Беорол
Димензија 45 x 50cm
Занает Градинари, Хоби
Зафатнина 85lit
Материјал Oxfort Текстил

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Вреќи PPVR65
За отстранување и складирање на песок, жито и шут Материјал: Полипропилен Димензии:...
30 МКД
Sačuvano u omiljne
Вреќи DL85
Намена: за отстранување лисја, трева, хартија, ситни гранки и сл Инпрегниран е со че...
245 МКД
Заштеда 30%
350 МКД
Вреќа за лисја 85 Лит Екстра
Вреќа за лисја 85 Лит Екстра
Вреќи
350
Izaberi količinu
2
1