Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Вести
12.05.2020.

Нови ваљаци - Blue Dot

Microfiber Blue Dot

Произведен е од високо квалитетна ткаенина mikrofibera. Нова подобрена технологија на материјалот со должина на влакното од 9mm.

Погоден е за работа на паеркетари, за нанесување на лазурни и акрилни лепаци. Висока моќ на впивање на материјалот. Препорачан на професионалците за третирање на големи површини. Се постигнува ефект на мазна стаклеста површина.

Се изработува со процесот на термофузија.

Sačuvano u omiljne
За нанесување на акрилни, азурни и латекс бои и лакови во тенок слој Должина на влак...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
40 МКД