Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Вести
12.05.2020.

Нови ваљаци - Red Line

Microfiber Red Line

Произведен е од високо квалитетна ткаенина mikrofiber. Нова подобрена технологија на материјалот со должина на влакното од 13mm.

Погодена за работа на рамни површини, при професионален нанос на акрилни и лазурни лакови. Висока моќ на впивање и отпуштање на материјалот. За материјалите со ниска вискозност. Се постигнува ефект на мазна сталеста структура.

Се изработува со процесот термофузија.

 

 

 

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
240 МКД

Остави коментар

Trenutno nema komentara