Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Вести
12.05.2020.

Нови четки за декоративни работи

 

Четка за декоративни техники

Произведена е од Bistle Mix Plus влакно со должина 64mm со дрвена рачка.

Pogodna za nanos i poznatih dekorativnih tehnika: Sahara, Traventino, Pettinato, Ottocento.

 

 

 

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на премази и материјали за декоративни техники ...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови на премази и материјали за декоративни техники ...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
370 МКД