Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Торба за алат
Беорол

Торба за алат

Шифра на артикл: TZAV
Barkod: 8606007998399
Šifra proizvođača: TORBE
  • Намена: За носење и чување рачни алатки и прибор
  • Има надворешни и внатрешни прегради (џебови) за полесна организација на алатот
  • Можност за носење на рамо или во рака
  • Материјал: импрегнирано платно
  • Димензии: 40 x 27 x 20цм

 

0 МКД
1.400 МКД
1.400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Високо-квалитетна торба за алат направена од водоотпорен материјал. Наменета за носење и чување рачни алатки и прибор. Таа има внатрешни и надворешни прегради (џебови) за да помогне во организирање на алатот. Можност за носење на рамо или во рака.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби, појаси, елеци
Бренд Беорол
Димензија 400 x 270 x 200mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Махничари, Хоби
Материјал Импрегнирано платно

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно носење на алатот околу половината додека работите Материјал: импр...
830 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно носење на алатот за време на работа, со можност за нивно врзување ...
680 МКД
Торба за алат
Торба за алат
Торби, појаси, елеци
1.400
Izaberi količinu
2
1