Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Кутии, класери, торби

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Бренд
Занает
Прикажи повеќе
Материјал
Димензија
Колекции
5 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: За чување штрафови, уметци, рибарски алат и друг ситен потрошен материјал Ди...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење алати, со прегради (џебови) однадвор и внатре Материјал: импрегнир...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно носење на алатот околу половината додека работите Материјал: импр...
830 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно носење на алатот за време на работа, со можност за нивно врзување ...
680 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење и чување рачни алатки и прибор Има надворешни и внатрешни прегради...
1.400 МКД