Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ремен за алати
Беорол

Ремен за алати

Шифра на артикл: OZA
Barkod: 8606007998405
Šifra proizvođača: TORBE
  • Намена: За полесно носење на алатот околу половината додека работите
  • Материјал: импрегнирано платно
  • Димензии: 24 x 20 цм

 

0 МКД
830 МКД
830 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 830,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ремен за алат со две поврзани торби и појас.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби, појаси, елеци
Бренд Беорол
Димензија 240 x 200mm
Занает Електричари, Ѕидари, Монтери, Тесари
Материјал Импрегнирано платно

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За носење и чување рачни алатки и прибор Има надворешни и внатрешни прегради...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно носење на алатот за време на работа, со можност за нивно врзување ...
680 МКД
Ремен за алати
Ремен за алати
Торби, појаси, елеци
830
Izaberi količinu
2
1