Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Спреј флуо портокалов Arancio
Беорол

Спреј флуо портокалов Arancio

Шифра на артикл: SFL01
Barkod: 8606017650072
Šifra proizvođača: TERMO_FLUO
  • За надворешна и внатрешна употреба
  • Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува
  • Зафаќа површина од 1,5 - 2 m²
  • Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20 минути, целосно сушење во рок од 24 h
  • Отпорен е на температури од 100-120°C

 

0 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 390,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Спрејот Fluo е акрилна рефлектирачка или флуоресцентна боја во спреј која осветлува површини и е видлива од голема одалеченост дури и во услови на слаба осветленост. Погодна е за употреба и во отворени и во затворени простории, на предмети од метал, пластика, дрво, стакло и керамика, како и на површини од цигла, бетон или гипс. Карактеристики :Ефикасна во услови на слабо осветлување. Боца од 400ml покрива површина од 1,5-2 m² во зависност од бојата на фарбата. Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20минути, а се суши целосно во рок од 24 часа. Отпорен на температура од 100-120°C. Боја: портокалова.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Термо и флуо спрееви
Боја Портокалова
Бренд Беорол
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Отпорност на температура 100 - 120ᵒC
Тип Флуоресцентни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Отпорен на високи температури, за издувни системи, ладилници, радијатори, грејни елем...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Отпорен на високи температури, за издувни системи, ладилници, радијатори, грејни елем...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Отпорен на високи температури, за издувни системи, ладилници, радијатори, грејни елем...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Отпорен на високи температури, за издувни системи, ладилници, радијатори, грејни елем...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Отпорен на високи температури, за издувни системи, ладилници, радијатори, грејни елем...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
390 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
390 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
351 МКД
Заштеда 10%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
390 МКД
Спреј флуо портокалов Arancio
Спреј флуо портокалов Arancio
Термо и флуо спрееви
390
Izaberi količinu
2
1