Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Спреј за високи температури Rosso
Беорол

Спреј за високи температури Rosso

Шифра на артикл: SVT03
Šifra proizvođača: TERMO_FLUO
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Специјална силиконска боја во спреј отпорна на високи температури. Погодна за употреба на издувни системи, ладилници и вентили на автомобили, радијатори, димници, грејни тела и рерни.Карактеристики:Достапен е во црна, сребрена, и црвена боја која издржува и температура до 600°C. Исто така достапен е и во бела и транспатентна боја кои поднесуваат температура до 300°C.Боца од 400мл покрива површина од 1,5-2м2 во зависност од бојата на фарбата. Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20минути, а се суши целосно во рок од 24 часа.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Термо и флуо спрееви
Боја Црвена
Бренд Беорол
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Отпорност на температура 600ᵒC
Тип За високи температури
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
351 МКД
Заштеда 10%
390 МКД
Спреј за високи температури Rosso
Спреј за високи температури Rosso
Термо и флуо спрееви
400
Izaberi količinu
2
1