Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Телескоп алуминиумски 3м
Беорол

Телескоп алуминиумски 3м

Шифра на артикл: TA3
Barkod: 8606007990447
Šifra proizvođača: TELESKOPI
  • Телескопски продолжеток за ваљаци
  • Материјал: Алуминиум
  • Должина: 3м

 

0 МКД
800 МКД
800 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Алуминиумското тело е полесно од стандардното челично и при тоа има поголема цврстина што го прави идеален за професионална употреба.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Телескопи
Бренд Беорол
Димензија 3m
Занает Молери и фарбари, Паркетари
Намена Продолжетоци за ваљаци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 3м  
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 2м  
330 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 4м  
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци за монтажа на четки и ваљаци има и евро н...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 1.2м  
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Алуминиум Должина: 2м  
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 1.2м  
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Телескоп алуминиумски 3м
Телескоп алуминиумски 3м
Телескопи
800
Izaberi količinu
2
1