Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Телескоп алуминиумски 2м
Беорол

Телескоп алуминиумски 2м

Шифра на артикл: TA2
Barkod: 8606007990430
Šifra proizvođača: TELESKOPI
  • Телескопски продолжеток за ваљаци
  • Материјал: Алуминиум
  • Должина: 2м

 

0 МКД
550 МКД
495 МКД
Заштеда: 55 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 495,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Алуминиумското тело е полесно од стандардното челично и при тоа има поголема цврстина што го прави идеален за професионална употреба.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Телескопи
Бренд Беорол
Димензија 2m
Занает Молери и фарбари, Паркетари
Намена Продолжетоци за ваљаци

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 3м  
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 2м  
297 МКД
Заштеда 10%
330 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 4м  
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци за монтажа на четки и ваљаци има и евро н...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 1.2м  
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Алуминиум Должина: 3м  
800 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 1.2м  
230 МКД
Телескоп алуминиумски 2м
Телескоп алуминиумски 2м
Телескопи
495
Izaberi količinu
2
1