Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Jork шпахтла 150мм
Беорол

Jork шпахтла 150мм

Шифра на артикл: JS150
Šifra proizvođača: SPAHT_JORK
0 МКД
240 МКД
240 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 720,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Полиран челик. Не е отпорна на хемиски влијанија. Зголемена дебелина на челикот и цврстината ја чинат идеална за стругање на различни наноси и нечистотија од основниот материјал
Карактеристика Вредност
Kатегорија Шпахтли jork
Бренд Беорол
Димензија 150mm
Занает Керамичари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари
Тип Јорк
Trenutno nema komentara

Слични производи

Jork шпахтла 150мм
Jork шпахтла 150мм
Шпахтли jork
240
Izaberi količinu
2
1