Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шпахтла инокс флекс пвц 80мм
Беорол

Шпахтла инокс флекс пвц 80мм

Шифра на артикл: SIFPVC80
Šifra proizvođača: SPAHT_INOX
0 МКД
60 МКД
60 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 720,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Повеќенаменска шпахтла за стругање и нанесување на материјали. Многу флексибилна со тенка и издржлива ПВЦ рачка.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Шпахтли inox
Бренд Беорол
Занает Гипсари, Изолатори, Керамичари, Лакери, Молери и фарбари, Столари, Фасадери
Материјал Инокс/ПВЦ
Trenutno nema komentara

Слични производи

Шпахтла инокс флекс пвц 80мм
Шпахтла инокс флекс пвц 80мм
Шпахтли inox
60
Izaberi količinu
2
1