Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шпахтла инокс флекс пвц 100мм
Беорол

Шпахтла инокс флекс пвц 100мм

Шифра на артикл: SIFPVC100
Šifra proizvođača: SPAHT_INOX
0 МКД
70 МКД
70 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 840,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Повеќенаменска шпахтла за стругање и нанесување на материјали. Многу флексибилна со тенка и издржлива ПВЦ рачка.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Шпахтли inox
Бренд Беорол
Димензија 100mm
Занает Гипсари, Изолатори, Керамичари, Лакери, Молери и фарбари, Столари, Фасадери
Материјал Инокс/ПВЦ
Trenutno nema komentara

Слични производи

Шпахтла инокс флекс пвц 100мм
Шпахтла инокс флекс пвц 100мм
Шпахтли inox
70
Izaberi količinu
2
1