Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шпахтла нерѓосувачка со гумена рачка 1
Беорол

Шпахтла нерѓосувачка со гумена рачка 1"

Шифра на артикл: SRGD10
Šifra proizvođača: SPAHT_INOX
0 МКД
160 МКД
160 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 480,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Ротсфрај со извонредна елестичност. Ергономска ABS дршка обложена со гума, овозможува удобно работење, лесно се мие и одржува. Наменета е за професионалци

Карактеристика Вредност
Kатегорија Шпахтли inox
Бренд Беорол
Димензија 1”
Занает Гипсари, Електричари, Изолатори, Керамичари, Лакери, Молери и фарбари, Столари, Фасадери
Материјал Rostfraj
Trenutno nema komentara

Слични производи

Шпахтла нерѓосувачка со гумена рачка 1
Шпахтла нерѓосувачка со гумена рачка 1"
Шпахтли inox
160
Izaberi količinu
2
1