Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Duplex трака 18мм x 5м
Беорол

Duplex трака 18мм x 5м

Шифра на артикл: DT18X5
Šifra proizvođača: SELOTEJP
  • Двострана леплива лента на база на полипропилен
  • Акрилен лепак
  • Димензии: 18мм х 5м

 

0 МКД
30 МКД
30 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
16
32
48
64
80
96
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 16 kapsula po ceni od 480,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Duplex трака е двострано леплива трака на база на полипропилен 

  • Стандардна јачина на лепење 
  • Лепливиот дел е во бела боја 
  • Не остава траги од лепак 
  • Двостраната трака е трака осетлива на притисок која е обложена со лепак од двете страни 
  • Дизајнирана е така да држи две површини заедно, често на начин кој не е видлив на крајниот производ, бидејќи се наоѓа помеѓу два предмети 
  • Двострана трака се создава со нанесување на тенок леплив слој на секоја страна на матријалот носач 
Карактеристика Вредност
Kатегорија Селотејп траки
Боја Жолта/Бела
Бренд Беорол
Вид на лепак Акрилен лепак
Димензија 18mm x 5m
Занает Електричари, Изолатори, Монтери, Столари, Тапетари
Јачина 2
Материјал Силиконизирана хартија/Полипропилен
Перформанси 1 Не сотава траги од лепак
Перформанси 3 Леплива од двете страни
Тип Креп трака Door&Window

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 48мм х 10м ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за пакување Акрилен лепак Димензии: 50мм x 50м  
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за пакување Акрилен лепак Димензии: 50мм x 50м  
63 МКД
Заштеда 10%
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обележување при градежни работи Акрилен лепак Димензии: 50мм х 33м &nb...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 38мм х 10м ...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 48мм х 5м ...
70 МКД
Duplex трака 18мм x 5м
Duplex трака 18мм x 5м
Селотејп траки
30
Izaberi količinu
2
1