Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Мат трака 50мм x 50м
Беорол

Мат трака 50мм x 50м

Шифра на артикл: MT50X50
Šifra proizvođača: SELOTEJP
  • Намена: за пакување
  • Акрилен лепак
  • Димензии: 50мм x 50м

 

0 МКД
70 МКД
70 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
6
12
18
24
30
36
42
48
54
60
66
72
78
84
90
96
102
108
114
120
126
132
138
144
150
156
162
168
174
180
186
192
198
204
210
216
222
228
234
240
246
252
258
264
270
276
282
288
294
300
306
312
318
324
330
336
342
348
354
360
366
372
378
384
390
396
402
408
414
420
426
432
438
444
450
456
462
468
474
480
486
492
498
504
510
516
522
528
534
540
546
552
558
564
570
576
582
588
594
600
606
612
618
624
630
636
642
648
654
660
666
672
678
684
690
696
702
708
714
720
726
732
738
744
750
756
762
768
774
780
786
792
798
804
810
816
822
828
834
840
846
852
858
864
870
876
882
888
894
900
906
912
918
924
930
936
942
948
954
960
966
972
978
984
990
996
1002
1008
1014
1020
1026
1032
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 6 kapsula po ceni od 420,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Издржлива PVC трака за пакување со акрилен лепак

  • Должина на намотаната трака е 50m
  • Ширина на траката е 50mm
  • Боја: мат
 
Карактеристика Вредност
Kатегорија Селотејп траки
Боја Кафеава
Бренд Беорол
Вид на лепак Акрилен лепак
Димензија 50mm x 50m
Занает Монтери
Јачина 2
Материјал BOPP
Намена Трака за пакување
Перформанси 1 Не сотава траги од лепак
Препорачана саатнина за симнување на траки 24х
Профи, стандард, економик Економик
Тип Селотејп трака кафеава

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 18мм х 5м ...
30 МКД
Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 48мм х 10м ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за пакување Акрилен лепак Димензии: 50мм x 50м  
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обележување при градежни работи Акрилен лепак Димензии: 50мм х 33м &nb...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обележување при градежни работи Акрилен лепак Димензии: 50мм х 33м &nb...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 38мм х 10м ...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 48мм х 5м ...
63 МКД
Заштеда 10%
70 МКД
Мат трака 50мм x 50м
Мат трака 50мм x 50м
Селотејп траки
70
Izaberi količinu
2
1