Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Штуцна за оџак поцинкувана
Беорол

Штуцна за оџак поцинкувана

Шифра на артикл: SZD
Šifra proizvođača: KOVANI
  • Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките
  • Материјал: ладно валан лим со дебелина 0.6mm
  • Поцинкувана

 

0 МКД
140 МКД
98 МКД
Заштеда: 42 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 98,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Розетната за оџаци се монтира на преградни или надворешни ѕидови, овозможува струење на воздухот и служи за одведување на гасовите од печките за ложење преку цевки за дим. Се изработува од ладно валан лим со дебелина 0.6mm и се заштитуваат со галванско цинкување.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Розетни и решетки
Бренд Беорол
Занает Хоби

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Димензии: &osl...
112 МКД
Заштеда 30%
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Димензии: &osl...
102 МКД
Заштеда 30%
145 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Димензии: &osl...
112 МКД
Заштеда 30%
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Материјал: лад...
98 МКД
Заштеда 30%
140 МКД
Штуцна за оџак поцинкувана
Штуцна за оџак поцинкувана
Розетни и решетки
98
Izaberi količinu
2
1