Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Алат за носење на панели
Беорол

Алат за носење на панели

Шифра на артикл: ANP
Šifra proizvođača: PLAST_OST
0 МКД
670 МКД
670 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 670,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Носачот за панели служи како продолжена рака, односно како дополнителна помош при носење на големи листови и табли матријал. Со поставување на долните ивици на таблата на носачот, едноставно можете да носите големи материјали од лим, иверици, гипс плочи итн. Носачот за панели истотака ја поттикнува добрата работна положба при носење на материјали со тоа што не врши притисок врз грбот на мајсторот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати пластични производи за мајстори
Бренд Беорол
Занает Гипсари, Заварувачи, Столари
Намена Транспорт на градежни матријали
Носивост 80kg
Trenutno nema komentara
Алат за носење на панели
Алат за носење на панели
Останати пластични производи за мајстори
670
Izaberi količinu
2
1