Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Вакуум гума еднорачна
Беорол

Вакуум гума еднорачна

Шифра на артикл: VGJ
Barkod: 8606017655053
Šifra proizvođača: MASOPR
  • Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазна површина
  • Лесно ракување со само една рака.
  • Дијаметар: ø118мм
  • Максимална носивост: 30 кг
  • Материјал: пластика и гума

 

0 МКД
510 МКД
510 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 510,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

За носење, преместување и поставување на кермички, гранитни и сите слични плочки сомазна површина. Механизмот овозможува лесно ракување само со една рака.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Машини и опрема за керамичари
Бренд Беорол
Димензија ø115mm
Занает Каменорезци, Керамичари, Лакери, Монтери
Материјал Пластика/Гума

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Заменски ножчиња за машини за сечење плочки  Димензии: ø22 x ø6 x...
950 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За бушење на чисти дупки на стакло, плочки, мермер, гранит, керамика гранит, ...
840 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фиксирање на дијамантската дупчалка при дупчење плочки, стакло, мермер, гр...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
За обележување на тврди матријали вклучувајќи челик, керамика и стакло Врвот е израб...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 910 мм Максимална дебелина на плочка 16 ...
18.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за подигање ѕидни плочки и други панели Пружина со висока јачина и...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.620 МКД
Заштеда 10%
1.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
960 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 1220 мм Максимална дебелина на плочка 16...
20.700 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
558 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.303 МКД
Вакуум гума еднорачна
Вакуум гума еднорачна
Машини и опрема за керамичари
510
Izaberi količinu
2
1