Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клуч прилагодлив полиран 200мм
Беорол

Клуч прилагодлив полиран 200мм

Шифра на артикл: KLP
Šifra proizvođača: KLJUC_OST
  • Намена: За работа со завртки со дијаметар до 22мм
  • Рачно прилагодување на потребната димензија на главата на завртката
  • Должина: 200мм
  • Максимално отворање: 22мм
  • Материјал: Cr-V челик

 

0 МКД
240 МКД
216 МКД
Заштеда: 24 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 216,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Универзален клуч чија големина на отворот може да се подесува и до 22мм. Полиран.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати клучеви
Бренд Беорол
Димензија 200mm
Занает Водоинсталатери, Махничари
Облик Подесувачки
Отвор на клуч Подесувачки/Max. 22mm
Клуч прилагодлив полиран 200мм
Клуч прилагодлив полиран 200мм
Останати клучеви
216
Izaberi količinu
2
1