Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Крстчиња 3мм - 200/1
Беорол

Крстчиња 3мм - 200/1

Шифра на артикл: K3V
Šifra proizvođača: NIV_KRST
0 МКД
115 МКД
115 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 115,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Пластични крстчиња за правилно прецизно позиционирање на керамички плочки и формирање на иста оддалеченост. Должина на крстчињата е 37мм. Изработена од полиетилен.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Нивелатори и крстчиња
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 3mm
Занает Керамичари
Материјал Полиетилен
Намена Пластични крстчиња за правилно позиционирање на керамички плочки и формирање на еднакво растојание
Пакување 200kom
Профи, стандард, економик Економик
Специфичност За ширина на фуга 3mm
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
90 МКД
Заштеда 10%
100 МКД
Крстчиња 3мм - 200/1
Крстчиња 3мм - 200/1
Нивелатори и крстчиња
115
Izaberi količinu
2
1