Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Алат за носење на плочести материјали
Беорол

Алат за носење на плочести материјали

Шифра на артикл: ANP
Barkod: 8606017656968
Šifra proizvođača: MASOPR
  • Намена: Да помогне во носењето даски од градежни материјали
  • Материјал: Полипропилен
  • Носивост: 80кг

 

0 МКД
670 МКД
670 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 670,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Алат за носење на плочести материјали служи како продолжена рака, односно како дополнителна помош при носење на големи листови и табли матријал. Со поставување на долните ивици на таблата на носачот, едноставно можете да носите големи материјали од лим, иверици, гипс плочи итн. Носачот за панели истотака ја поттикнува добрата работна положба при носење на материјали со тоа што не врши притисок врз грбот на мајсторот.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Машини и опрема за керамичари
Бренд Беорол
Занает Гипсари, Заварувачи, Столари
Намена Транспорт на градежни матријали
Носивост 80kg

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Заменски ножчиња за машини за сечење плочки  Димензии: ø22 x ø6 x...
950 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За бушење на чисти дупки на стакло, плочки, мермер, гранит, керамика гранит, ...
840 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фиксирање на дијамантската дупчалка при дупчење плочки, стакло, мермер, гр...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
За обележување на тврди матријали вклучувајќи челик, керамика и стакло Врвот е израб...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 910 мм Максимална дебелина на плочка 16 ...
18.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за подигање ѕидни плочки и други панели Пружина со висока јачина и...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
960 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 1220 мм Максимална дебелина на плочка 16...
20.700 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
558 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.303 МКД
Алат за носење на плочести материјали
Алат за носење на плочести материјали
Машини и опрема за керамичари
670
Izaberi količinu
2
1