Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Машина за сечење на плочки
Беорол

Машина за сечење на плочки

Шифра на артикл: MSPP
Barkod: 8606017655060
Šifra proizvođača: MASOPR
  • Висококвалитетна машина за сечење на плочки. Алуминиумски линијар со агломер за прецизно позиционирање. Алуминиумското тело на машината ја осигурува долготрајноста. Висина на водечките шини се прилагодува према дебелината на плочки кои ги сечеме. Ножот е изработен од високо квалитетна легура на челик. Максимална дебелина на плочки за сечење изнесува 14mm, а должина за сечење е 630mm.

     

    Uz ovaj artikal preporučujemo Nožić za mašinu za sečenje pločica MSPP - NMSPP

 

0 МКД
12.300 МКД
12.300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 12.300,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Должина на рез: 630mm. Максимална дебелина на плочките: 14mm. Алуминиумски линијар со агломер за прецизно позиционирање. Алуминиумското тело на машината ја осигурува долготрајноста. Висината на водечките шини се прилагодува према дебелината на плочките кои ги сечеме.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Машини и опрема за керамичари
Бренд Беорол
Должина на рез 630mm
Занает Керамичари
Намена Машина за сечење на плочки

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Заменски ножчиња за машини за сечење плочки  Димензии: ø22 x ø6 x...
950 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За бушење на чисти дупки на стакло, плочки, мермер, гранит, керамика гранит, ...
840 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фиксирање на дијамантската дупчалка при дупчење плочки, стакло, мермер, гр...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
За обележување на тврди матријали вклучувајќи челик, керамика и стакло Врвот е израб...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 910 мм Максимална дебелина на плочка 16 ...
18.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за подигање ѕидни плочки и други панели Пружина со висока јачина и...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
960 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачен секач за сечење плочки со големина до 1220 мм Максимална дебелина на плочка 16...
20.700 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
558 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.303 МКД
Машина за сечење на плочки
Машина за сечење на плочки
Машини и опрема за керамичари
12.300
Izaberi količinu
2
1