Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Самолеплива мржа против инсекти 100x130мм, кафеава
Беорол

Самолеплива мржа против инсекти 100x130мм, кафеава

Шифра на артикл: SMPIBR130
Šifra proizvođača: MREZ_I_ZAV
0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 180,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Обезбедува заштита од инсекти и исто така овозможува мазен проток на свеж воздух. Таа може да се пресели од еден на друг прозорец, истата не оштетува и не остава траги. Поради нејзината лесна монтажа и отстранување, лесна е за одржување. Практична и сигурна заштита од инсекти, она што одсекогаш си го сакал.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Магнетни завеси и самолепливи мрежици за комарци
Боја Кафеава
Бренд Беорол
Димензија 100 x 130cm
Занает Столари, Хоби
Тип Самолеплива
Trenutno nema komentara

Слични производи

Самолеплива мржа против инсекти 100x130мм, кафеава
Самолеплива мржа против инсекти 100x130мм, кафеава
Магнетни завеси и самолепливи мрежици за комарци
180
Izaberi količinu
2
1