Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Магнетна завеса против инсекти, црна
Беорол

Магнетна завеса против инсекти, црна

Шифра на артикл: MZPICR
Barkod: 8606104807815
Šifra proizvođača: MREZ_I_ZAV
  • Завеса со магнети за заштита од инсекти
  • Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух
  • Едноставно поставување со помош на приложена самолеплива чичек лента
  • Димензии: 100 x 210 цм
  • Боја: Црна

 

0 МКД
650 МКД
650 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 650,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: 100cm x 210cm, нето тежина е 35g/m2, дебелина
Материјали и додатоци: 100% полиестерска мрежа / 9 магнети долж преминот кон завесата / 20 црни клинци / 1 парче велкро со дебелина 2 mm, ширина 12 cm x 1 m / 10 парчиња велкро 2 cm x 5 cm ширина
Боја: црна
Метод на плетење: основно плетење
Опис: Магнетната завеса за инсекти обезбедува заштита од инсекти и во исто време овозможува непречен проток на свеж воздух. Отпорен е на различни временски услови и температури, отпорен на УВ. Лесно ќе поминете низ завесата и таа сама ќе се затвори зад вас, со помош на 9 парчиња магнети. Може да се преместува од една на друга врата, бидејќи не ги оштетува и не остава траги. Идеален е за различни димензии на врати. Може да се користи на предни или задни врати, лизгачки врати, балконски врати, врати на кампот. Заштитува од навлегување на инсекти во спалната соба, дневната соба, канцеларијата, хотелот, рестораните. Поради едноставната инсталација и отстранување, лесно се одржува. Начин на одржување - миење со вода

Карактеристика Вредност
Kатегорија Магнетни завеси и самолепливи мрежици за комарци
Боја Црна
Бренд Беорол
Димензија 100 x 210cm
Занает Столари, Хоби
Тип Магнетна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
180 МКД
Заштеда 10%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
162 МКД
Заштеда 10%
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Завеса со магнети за заштита од инсекти Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозм...
650 МКД
Магнетна завеса против инсекти, црна
Магнетна завеса против инсекти, црна
Магнетни завеси и самолепливи мрежици за комарци
650
Izaberi količinu
2
1