Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Самолеплива мржа против инсекти 130x150мм, бела
Беорол

Самолеплива мржа против инсекти 130x150мм, бела

Шифра на артикл: SMPIBE150
Šifra proizvođača: MREZ_I_ZAV
  • Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух
  • Едноставно поставување со помош на приложена самолеплива чичек лента
  • Димензии: 130 x 150 цм

 

0 МКД
200 МКД
200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
3
5
7
9
11
13
15
17
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 2 kapsula po ceni od 400,02 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: 130cm x 150cm, нето тежина е 20g/m2
Материјали и додатоци: 100% полиестерска мрежа / 20 шајки / 1 парче Велкро широк 8мм х 4,6м должина
Боја: бела
Метод на плетење: основно плетење
Опис: Самолеплива мрежа за инсекти обезбедува заштита од инсекти и во исто време овозможува непречен проток на свеж воздух. Пред да ја поставите мрежата, потребно е темелно да се исчисти површината со вода и да се отстрани нечистотијата, така што решетката е правилно прицврстена на подлогата. Отпорен е на различни временски услови и температури, отпорен на УВ. Може да се преместува од еден панел на друг, бидејќи не ги оштетува и не остава траги. Поради едноставното поставување и отстранување, лесно е да се одржи методот на одржување - миење со вода.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Магнетни завеси и самолепливи мрежици за комарци
Боја Бела
Бренд Беорол
Димензија 130 x 150cm
Занает Столари, Хоби
Тип Самолеплива

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Завеса со магнети за заштита од инсекти Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозм...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Завеса со магнети за заштита од инсекти Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозм...
650 МКД
Самолеплива мржа против инсекти 130x150мм, бела
Самолеплива мржа против инсекти 130x150мм, бела
Магнетни завеси и самолепливи мрежици за комарци
200
Izaberi količinu
2
1