Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Самолеплива мржа против инсекти 100х130мм, бела
Беорол

Самолеплива мржа против инсекти 100х130мм, бела

Шифра на артикл: SMPIBE130
Šifra proizvođača: MREZ_I_ZAV
  • Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух
  • Едноставно поставување со помош на приложена самолеплива чичек лента
  • Димензии: 100 x 130 цм

 

0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 180,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: 100cm x 130cm, нето тежина е 20g/m2
Материјали и додатоци: 100% полиестерска мрежа / 20 шајки / 1 парче Велкро широк 8мм х 4,6м должина
Боја: бела
Метод на плетење: основно плетење
Опис: Самолеплива мрежа за инсекти обезбедува заштита од инсекти и во исто време овозможува непречен проток на свеж воздух. Пред да ја поставите мрежата, потребно е темелно да се исчисти површината со вода и да се отстрани нечистотијата, така што решетката е правилно прицврстена на подлогата. Отпорен е на различни временски услови и температури, отпорен на УВ. Може да се преместува од еден панел на друг, бидејќи не ги оштетува и не остава траги. Поради едноставното поставување и отстранување, лесно е да се одржи методот на одржување - миење со вода.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Магнетни завеси и самолепливи мрежици за комарци
Боја Бела
Бренд Беорол
Димензија 100 x 130cm
Занает Столари, Хоби
Тип Самолеплива

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
180 МКД
Заштеда 10%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
162 МКД
Заштеда 10%
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозможува непречен проток на свеж воздух Едн...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Завеса со магнети за заштита од инсекти Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозм...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Завеса со магнети за заштита од инсекти Обезбедува заштита од инсекти и воедно овозм...
585 МКД
Заштеда 10%
650 МКД
Самолеплива мржа против инсекти 100х130мм, бела
Самолеплива мржа против инсекти 100х130мм, бела
Магнетни завеси и самолепливи мрежици за комарци
180
Izaberi količinu
2
1