Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Еластични стегачи 10/1
Беорол

Еластични стегачи 10/1

Шифра на артикл: ELV10
Šifra proizvođača: VEZICE
0 МКД
220 МКД
154 МКД
Заштеда: 66 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 154,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Нов артикал во понудата на Беорол се еластичните везици во пакувања од 10 парчиња. Наменети се за употреба со артиклот церада универзални и се со едноставно поврзување со помош на алки. Идеални се поради едноставното поврзување и не е потребно да се прават чворови кои подоцна тешко се одврзуваат.
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПВЦ везици
Боја Црна
Бренд Беорол
Занает Градинари, Фасадери
Материјал Гума/Пластика
Пакување 10kom
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VC4.8X500M
231 МКД
Заштеда 30%
330 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB4.8X500M
231 МКД
Заштеда 30%
330 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VC4.8X400M
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB4.8X400M
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB4.8X300S
2.534 МКД
Заштеда 30%
3.620 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VC7.2X300M
446 МКД
Заштеда 30%
638 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB7.2X300M
446 МКД
Заштеда 30%
638 МКД
Еластични стегачи 10/1
Еластични стегачи 10/1
ПВЦ везици
154
Izaberi količinu
2
1