Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Изолир трака 19мм х 10м, жолто-зелена
Беорол

Изолир трака 19мм х 10м, жолто-зелена

Шифра на артикл: IT19ZZ
Šifra proizvođača: IZOLIR
0 МКД
40 МКД
40 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Изолир лентата е наменета за електоинсталатерски работи. Должина на намотката е 10m. Лентите се изработени во различни бои поради обележување на електроинсталација

Карактеристика Вредност
Kатегорија Изолир траки
Боја Жолто/Зелена
Бренд Беорол
Димензија 19mm x 10m
Занает Електричари, Махничари, Монтери
Намена Изолир трака наменета за електроинсталатерски работи
Тип Изолир трака
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
36 МКД
Заштеда 10%
40 МКД
Изолир трака 19мм х 10м, жолто-зелена
Изолир трака 19мм х 10м, жолто-зелена
Изолир траки
40
Izaberi količinu
2
1