Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Изолир трака 19мм х 10м, жолто-зелена
Беорол

Изолир трака 19мм х 10м, жолто-зелена

Шифра на артикл: IT19ZZ
Šifra proizvođača: IZOLIR
  • Намена: за електоинсталатерски работи
  • Димензии: 19мм х 10м
  • Боја: Жолто зелена

 

0 МКД
40 МКД
40 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Изолир трака наменета за електроинсталатерски работи 

  • Должина на намотаната трака е 10m, ширина 19mm
  • Жолто-зелена боја 
Карактеристика Вредност
Kатегорија Изолир траки
Боја Жолто/Зелена
Бренд Беорол
Димензија 19mm x 10m
Занает Електричари, Махничари, Монтери
Намена Изолир трака наменета за електроинсталатерски работи
Тип Изолир трака

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за електоинсталатерски работи Димензии: 19мм х 10м Боја: Бела
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за електоинсталатерски работи Димензии: 19мм х 10м Боја: Сина  
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за електоинсталатерски работи Димензии: 19мм х 10м Боја: Црвена  
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за електоинсталатерски работи Димензии: 19мм х 10м Боја: Жолта  
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за електоинсталатерски работи Димензии: 19мм х 10м Боја: Црна  
40 МКД
Изолир трака 19мм х 10м, жолто-зелена
Изолир трака 19мм х 10м, жолто-зелена
Изолир траки
40
Izaberi količinu
2
1